ПРОЈЕКАТ " МОРАЛНЕ ВРЕДНОСТИ У ИЗГРАДЊИ НАЦИЈЕ"

• Објављено: 20.10.2024.

Ученици 4/2 одељења наше школе учествују у међународном еТвининг пројекту под називом МОРАЛНЕ ВРЕДНОСТИ У ИЗГРАДЊИ НАЦИЈЕ.  У оквиру овог пројекта, ученици ће заједно са вршњацима из Турске, Пољске, Јордана, Туниса, Грчке и Грузије радити на промоцији и усвајању моралних вредности као кључног елемента успешног образовног система.

Пројекат је осмишљен са циљем да  будуће генерације опреми вредностима које ће  их водити у свим образовним  и друштвеним окружењима. Ученици ће имати прилику да уче од својих наставника, проналазе праве узоре и добар пример и  да учествују у различитим активностима које ће бити организоване уз примену ИКТ. Поносни смо што смо једини представници Србије у овом престижном пројекту.