ОБЕЛЕЖЕН ДАН ПРОСВЕТНИХ РАДНИКА

• Објављено: 08.11.2022.

Данас је у нашој школи, поводом 8. новембра, Дана просветних радника, уприличена пригодна свечаност за запослене. Одржан је концерт хора "Теслини славуји" под водством наставнице Милане Бјеливук Kовач и соло наступи  ученика на клавиру  Татјане Смољановић, Јоване Пошарац, Милоша Велимировића и Вука Илића и на хармоници Милорада Момчиловића. Ученици Вукица Бирвалски и Дарко Арлов прочитали су пригодне текстове о лепотама и изазовима просветног занимања.

У улози учитеља и наставника  су се опробали ученици 8.  разреда Огњен Никшић, Душан Kопреница, Марко Јурас и Немања Тодоровић.
Поводом Дана просветних радника млађим основцима су одржали одличне часове из физичког и здравственог васпитања и природе и друштва. Ученицима првог разреда физичко су  предавали Огњен и Душан, а четвртацима су час о Националним парковима одржали Марко и Немања у дигиталној учионици.
Срећан празник својим учитељима и наставницима пожелели су и мали уметници који су направили изложбу њихових портрета у холу школе.