Дечја недеља 2022.

• Објављено: 15.10.2022.

Дечија недеља” се традиционално одржава у месецу октобру, у циљу скретања пажње јавности на децу и младе, на њихове потребе и права у породици, друштву и локалној заједници, право да одрастају у што бољим условима, на једнаке шансе за развој и остварење свих својих потенцијала. То је највећа национална манифестација за заштиту и промоцију дечјих права.
Овогодишњи слоган "Шта детету треба да расте до неба!?" подсећа нас да је разговор са децом изузетно потребан како би унапредили њихов живот и потребе и како би умањили употребу савремене технологије која све више развија зависност.

Као и претходних година, наша школа је приредила богат садржај: спортске активности, дечју пијацу, маскембал, цртање по бетону, ликовну колонију и позоришну представу.