Новости
Физи Бизи фестивал науке
- Администратор
- Објављено: 23.11.2024.
Ученици наше школе су и ове године учествовали на Фестивалу науке у Сомбору под називом Физи Бизи.
Ученици четвртог разреда (Лазар Божић, Филип Булаја, Блаженка Цвјетићанин, Хелана Пап и Сара Егић) са учитељицом Ружицом Вукелић представили су свој пројекат "Месечеве мене" а ученици осмог разреда (Тијана Борић, Сашка Вукелић, Ања Сузић, Огњен Јањић и Вељко Тепшић) са наставницом физике Снежаном Николић и педагогом Сањом Чавић представили су Животни циклус звезде.





